Користь Відеоспостереження для вас

В цій статті хочу поділитись з вами інформацією про Користь від встановлення - Відеоспостереження.  

А саме, ви можете отримати:  

Розуміння на підсвідомому рівні в потенційного грабіжника, що ваш об'єкт (магазин, квартира, будинок, гараж, подрів'я тощо.) краще  обійти стороною та не шукати проблем на свою голову !
Таким чином ви працюєте на випередження та уникаєте неприємних ситуацій або їх мінімізуєте.  
У всіх з нас є здатність забувати якісь події в якийсь момент часу, це може бути пов'язано з багатьма факторами (стрес, втома, поспіх тощо.), і тут нам на допомогу прийде камера з відео архівом де ми можемо з будь-якого місця в світі (за наявності інтернету), а головне швидко переглянути відео запис.
Контроль персоналу на роботі: прихід-відхід з робочого місця, відслідковування робочих процесів, відслідковування покупців та просто відвідувачів, моніторинг ситуації в реальному часі.  
Навіть 1-н будь-який випадок чи з крадіжкою майна, проникненням в приміщення, або будь з чим іншим, створює  лишні проблеми і викликає більше "нервів" та стресу ніж його уникнення чи мінімізація.
Безпека в довгостроковій перспективі. Заплативши 1-н раз за Відеоспостереження ви отримуєте систему яка буде вам вірно працювати (за умови кваліфікованого обслуговування) на протязі багатьох років.  

Для підбору оптимальної відеокамери (якість зображення - ціна) та інших необхідних компонентів, зверніться до наших фахівців.  
Також ви можете самостійно ознайомитись з необхідною інформацією по вибору обладнання в статті: Як вибрати обладнання для Відеоспостереження ?
Користь Відеоспостереження, для вас ✓ Tadex - Львів ✓

Ми в соціальних мережах:

Години роботи:

Понеділок - П'ятниця 09:00 - 18:00
Субота                                   10:00 - 14:00
Неділя                                     вихідний

Контакти:

Наш YouTube Канал:

Tadex - Львів