ЦІНИ НА ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ПОБУДОВУ КОМП'ЮТЕРНИХ МЕРЕЖ ЛЬВІВ 2020 рік

Шановні: відвідувачі сайту - замовники - постійні клієнти.

На даній сторінці, наведено приклади того, на яких умовах ми можемо виконати для вас Обслуговування та Побудова Комп'ютерних мереж у місті Львів.
Ми стараємось і вас зрозуміти та виконати належним чином поставлене завдання, тож давайте разом будемо підбирати оптимальний варіант реалізації, тому що від того наскільки складне завдання та кількість затраченого часу - залежить і сама вартість робіт які ми надаємо у місті Львів.

Пропонуємо наступні варіанти співпраці:

Цінові плани :

(на комплексне обслуговування комп'ютерів та серверів)

Здійснюємо: Електромонтажні роботи Електрика Електрик - Проектування, Продаж, Монтаж, Обслуговування - # Інтернет Магазин #  ✓ Tadex - Львів ✓

Фахівець нашої компанії, здійснює Постійний технічний нагляд (Аутсорсинг) роботи вашої комп'ютерної мережі та комп'ютерів

Виправлення неполадок в роботі комп'ютерів на програмному рівні відбувається шляхом Віддалено підключається через спеціальне програмне забезпечення.
  • В разі не можливості виправити неполадки - віддалено, наш фахівець приїздить як найшвидше до вас.
Огляд стану роботи вашої комп'ютерної мережі та комп'ютерів (на фізичному рівні) Здійснюється в заздалегідь визначені дні, наш фахівець приїздить до вас, складає список бажаних покращень, відправляє вам (замовнику) його на e-mail.
Після цього, обговорюємо з вами (замовником) терміни виконання робіт та їх вартість.
В разі виникнення нештатних ситуацій в роботі вашої комп'ютерної мережі або комп'ютера (на фізичному рівні) - поломка. Замовник - телефонує та повідомляє про ситуацію що виникла.
  • Здійснюється Терміновий виїзд до замовника з метою - виправлення поломки.
Здійснюємо: Електромонтажні роботи Електрика Електрик - Проектування, Продаж, Монтаж, Обслуговування - # Інтернет Магазин #  ✓ Tadex - Львів ✓

Фахівець нашої компанії, здійснює Періодичний технічний нагляд

за вашою комп'ютерною мережею та комп'ютерами

Наш інженер приїздить в заздалегідь визначені дні, для проведення технічного аудиту, складає список бажаних покращень, відправляє вам (замовнику) його на e-mail.
Після цього, обговорюємо з замовником виконання робіт, це може бути:
Наша компанія, виконує роботи.
Персонал замовника, виконує роботи (замовник самостійно наглядає за виконанням робіт, або звертається до нас щоб ми прослідкували).

Увага !!!

Логіни - Паролі від: електронних пошт, маршрутизаторів - комутаторів, серверів, банківських чи бухгалтерських програм або від чогось іншого - Замовник, не надає !!!

А наш фахівець їх - не вимагає у вас, та не отримує їх не правомірним шляхом !!!
Замовник самостійно вводить конфіденційні дані, при потребі.
Ми розуміємо всю важливість вашої персональної інформації, та поважаємо Кримінальний Кодекс України.

Прайс лист та інші Розцінки на обслуговування комп'ютерів у Львові

Для більш детальнішої інформації щодо: цін на обслуговування комп'ютерів у Львові, зверніться будь-ласка до наших фахівців.
Тому що, кожен об'єкт та зомовлення є унікальними і до підрахунку вартості потрібно підходити комплексно зважаючи на безліч деталей які на перший погляд не помітні.

Ми в соціальних мережах:

Години роботи

Понеділок - П'ятниця             9:00 - 18:00
Субота                                   10:00 - 14:00 
Неділя                                      вихідний

Контакти

Наш YouTube Канал:

Tadex - Львів