Ціни на Адміністрування Комп'ютерної мережі - Сервера. Львів 2021 рік

Шановні: відвідувачі сайту - замовники - постійні клієнти.

На даній сторінці, наведено приклади того, на яких умовах ми можемо виконати для вас Адміністрування Комп'ютерних мереж - Серверів у місті Львів.
Ми стараємось і вас зрозуміти та виконати належним чином поставлене завдання, тож давайте разом будемо підбирати оптимальний варіант реалізації, тому що від того наскільки складне завдання та кількість затраченого часу - залежить і сама вартість робіт які ми надаємо у місті Львів.

Вартість :

(комплексного обслуговування комп'ютерів та серверів)

Здійснюємо: Електромонтажні роботи Електрика Електрик - Проектування, Продаж, Монтаж, Обслуговування - # Інтернет Магазин #  ✓ Tadex - Львів ✓

Фахівець нашої компанії, здійснює Постійний технічний нагляд (Аутсорсинг) роботи вашої комп'ютерної мережі та комп'ютерів

Виправлення неполадок в роботі комп'ютерів на програмному рівні відбувається шляхом Віддалено підключається через спеціальне програмне забезпечення.
  • В разі не можливості виправити неполадки - віддалено, наш фахівець приїздить як найшвидше до вас.
Огляд стану роботи вашої комп'ютерної мережі та комп'ютерів (на фізичному рівні) Здійснюється в заздалегідь визначені дні, наш фахівець приїздить до вас, складає список бажаних покращень, відправляє вам (замовнику) його на e-mail.
Після цього, обговорюємо з вами (замовником) терміни виконання робіт та їх вартість.
В разі виникнення нештатних ситуацій в роботі вашої комп'ютерної мережі або комп'ютера (на фізичному рівні) - поломка. Замовник - телефонує та повідомляє про ситуацію що виникла.
  • Здійснюється Терміновий виїзд до замовника з метою - виправлення поломки.
Здійснюємо: Електромонтажні роботи Електрика Електрик - Проектування, Продаж, Монтаж, Обслуговування - # Інтернет Магазин #  ✓ Tadex - Львів ✓

Фахівець нашої компанії, здійснює Періодичний технічний нагляд

за вашою комп'ютерною мережею та комп'ютерами

Наш інженер приїздить в заздалегідь визначені дні, для проведення технічного аудиту, складає список бажаних покращень, відправляє вам (замовнику) його на e-mail.
Після цього, обговорюємо з замовником виконання робіт, це може бути:
Наша компанія, виконує роботи.
Персонал замовника, виконує роботи (замовник самостійно наглядає за виконанням робіт, або звертається до нас щоб ми прослідкували).

Розцінки на обслуговування комп'ютерних мереж, комп'ютерів - серверів у Львові

Для більш детальнішої інформації щодо: цін на обслуговування комп'ютерів у Львові, зверніться будь-ласка до наших фахівців.
Тому що, кожен об'єкт та зомовлення є унікальними і до підрахунку вартості потрібно підходити комплексно зважаючи на безліч деталей які на перший погляд не помітні.
Увага !!!

Логіни - Паролі від: електронних пошт, маршрутизаторів - комутаторів, серверів, банківських чи бухгалтерських програм або від чогось іншого - Замовник, не надає !

А наш фахівець їх - не вимагає у вас, та не отримує їх не правомірним шляхом !!!
Замовник самостійно вводить конфіденційні дані, при потребі.
Ми розуміємо всю важливість вашої персональної інформації, та поважаємо Кримінальний Кодекс України.

Ми в соціальних мережах:

Години роботи:

Понеділок - П'ятниця 09:00 - 18:00
Субота                                   10:00 - 14:00
Неділя                                     вихідний

Контакти:

Наш YouTube Канал:

Tadex - Львів