Багатьом працівникам офісу відома ситуація коли те місце де знаходиться “серце” всієї локальної комп’ютерної мережі – головний маршрутизатор, комутатори (свічі), блоки живлення виглядає так “заплутано” що в тому може розібратись тільки – геній, який це створив.

Насправді це: так і ні.
Локальна комп’ютерна мережа є досить складна система і щоб вона працювала належним чином повина бути в обслуговуючого персоналу належна кваліфікація та повний порядок з:
розміщеним обладнанням.
прокладеними кабелями.
все повинно бути промарковане.
підключений стабілізатор напруги.
забезпечене резервне живлення.
прикріплена схема локальної мережі.
 
Ці потреби частково забезпечує Серверна (комутаційна) шафа, з її допомогою можливо навести порядок в “серці” локальної комп’ютерної мережі.
Тому що вона забезпечить (в разі грамотного виконання необхідних робіт, обслуговуючим персоналом):
Правильне та зручне розміщення обладнання, дозволити вам виконати розміщення в середині серверної шафи обладнання – по ієрархії: від головного маршрутизатора (з верху) до звичайного комутатора (з низу).
Кабельні органайзери, в свою чергу дозволяють гарно та без лишніх перекручень провести кабель від одного “порта” до іншого “порта” відповідного обладнання.
Кабельні стяжки з маркувальними площадками дозволять вам промаркувати всі кабелі, і більше не будете задавати питання: “що це за кабель і куди він підключений”.
Купивши Сервенту шафу більшого розміру (з запасом по висоті) в ній також зможете розмістити і Джерело Резервного живлення ( скорочена абревіатура – UPS), який захистить ваше обладнання від стрибків напруги та дозволить ще певний час (в залежності від його потужності) забезпечувати напругою маршрутизатор та комутатори в разі втрати основної напруги з електромережі.
Не менш важливим елементом який можна зберігати в серверній шафі є – схема, комп’ютерної мережі. Схема буде корисною в будь-якому випадку, але найбільшу користь від неї ви відчуєте коли у вас середня або велика комп’ютерна мережа з поділом на декілька сегментів (VLAN, детальніше про дану технологію ТУТ) і потрібно швидко знайти при потребі де та куди підключений той чи інший сегмент в мережі чи кінцевий комп’ютер.
Самі Серверні шафи бувають:
* По висоті: від малого розміру 4 юніти до великого розміру 47 юніті, щоб підібрати оптимальну саме для вас по висоті Серверну шафу, ви маєте сформувати для себе бачення того що плануєте в ній розміщувати, і чи передбачається можливе її в подальшому доокомплектовування.

По ширині: 19 дюймів (відповідний розмір: патч панелей, органайзерів). Система охолодження самої шафи залежить від її розміру, чим більша шафа тим більшу систему для охолодження з вентиляторів в ній можливо встановити.

Серверні шафи будь-якого розміру та всі необхідні компоненти, ви можете замовити та купити у нас Компанія: Tadex у місті Львів:
патч панелі.
болти кріплення.
органайзери.
патч корди.
системи охолодження.
маршрутизатори.
комутатори.
і ми відправимо ваше замовлення, в будь-яку точку України.
 
Користь від встановлення та використання – серверної шафи, відчують усі працівники (звіснопо и правильних налаштуваннях на програмному рівні обладнання), а саме: дозволить швидко та зручно обслуговувати локальну мережу що зменшить збої в роботі інтернету час втрати компанії як репутаційні так і фінансові.