Відеоспостереження Львів

камери для:

Бізнесу

Дому

Магазину

Школи

Фахівці нашої компанії розробляють проект системи відеоспостереження у місті Львів, виходячи з побажань замовника та особливостей об’єкту. Ми виконуємо встановлення та підключення відеоспостереження до смартфонів та комп’ютерів з різними операційними системами та забезпечуємо віддалений перегляд з камер спостереження в режимі реального часу. Система відеоспостереження також дозволяє переглядати архівні записи, при виникненні конфліктних ситуацій.

Відеонагляд Львів

Встановлення Відеонагляду у Львові, це досить популярна практика, тому що камери відеоспостереження дають вам змогу контролювати ваше майно та забезпечують вашу особисту безпеку.

Відеонагляд Львів
Відеонагляд Львів
11Відеоспостереження Львів
Встановлення відеоспостереження Львів
Камери у Львові
Камери у Львові

Гортаючи цю сторінку ви можете побачити відеоролики з нашого YouTube каналу, їх переглянувши переконаєтесь в нашій кваліфікації і в тому що робота буде виконана якісно та без стресів для вас. У відеороликах показано огляди різних типів обладнання для спостереження, встановлення камер відеоспостереження, налаштування відеореєстраторів та обслуговування відповідного обладнання.

Віддалений перегляд зображення з камер

Встановлення відеонагляду у місті Львів надасть вам можливість дистанційно переглядати ситуацію в реальному часі та дивитись що відбувається у вашому домі чи компанії прямо з телефону.
Перебуваючи: у відрядженні, вдома, чи за кордоном.
Віддалений перегляд зображення з камер за допомогою телефону, чудово доповнює систему охоронної сигналізації. При спрацюванні тривоги, ви моментально можете візуально оглянути ситуацію в приміщенні.

Камери online віддалений перегляд зображення Львів

Наші відео на YouTube каналі:

Відеоспостереження кімната охорони

Організуємо кімнату для відеонагляду

“Tadex” – пропонуємо у місті Львів, встановлення: системи відеоспостереження / відеонагляд Львів, встановлення IP камер, встановлення відеореєстратора, налаштування віддаленого перегляду з відеокамер тощо.

Встановлюємо відеонагляд в місті Львів та області, зокрема в: Пустомити, Сокільники, Городок, Самбір, Стрий, Дрогобич, Буськ, Золочів, Радехів, Мостиська, Броди, Сокаль, Миколаїв, Ходорів, Старий Самбір, Турка, Яворів, Моршин, Червоноград, Новояворівськ, Новий Розділ, Трускавець.

Камери спостереження Львів

Зв’яжіться з експертом із систем безпеки вже сьогодні:

Телефонуйте  +38 (098) 101 – 91 – 01

Обслуговування відеокамер Львів

Обслуговуємо існуючі системи відеоспостереження

Відповіді на популярні питання:

правильно вживати вислів відеоспостереження коли ви говорите про систему чи системи з камер спостереження, а слово відеонагляд паралельно використовується в обігу з попередньо описаним словом і не викликає жодного конфлікту чи непорозуміння при спілкуванні.

при виборі камер орієнтуйтесь:
В першу чергу на їх роздільну здатність що вимірюється в Мегапікселях.
Другим параметром є розмір матриці – чим більше фізичний розмір матриці, тим краща якість картинки.
Третім параметром є фокусна відстань об’єктива – тобто, як широко зможе камера оглядати територію.
Детальніше про ці параметри, можете почитати в статті: IP Відеокамера – Основні Характеристики.

для цього ви можете купити відеокамеру яка:
1) камера буде незалежно встановлена та записувати відео зображення на свою внутрішню карту пам’яті, а також камера повинна бути підключена до напруги 12 вольт за допомогою блока живлення.
2) камера підключена до відеореєстратора та записує відео зображення безпосередньо у внутрішню память відеореєстратора. Камера повинна бути підключена до напруги 12 вольт, за допомогою блока живлення або адаптера POE.

все залежить від кількості камер та від складності виконання роботи, тому час встановлення розраховується індивідуально в кожній окремій ситуації.

Встановлення камер відеоспостереження, це:

Постійний архів подій

Direction Arrows
1

Можливість знаходитись в любому місці і вести контроль

Direction Arrows
2

Особиста безпека

Direction Arrows
3

Відеоспостереження саме для ваших потреб

Hikvision - Dahua камера, відеореєстратор

Нами виконані роботи у місті Львів:

Інші популярні питання:

вартість залежить від складності виконання роботи, встановлення камери розраховується індивідуально в кожній окремій ситуації.
щоб порахувати вартість та необідне обладнання потрібно спочатку розробити схему майбутнього відеоспостереження: що повинні бачити камери, скільки часу має зберігатись відео архів, яким чином повинні прокладатись кабельні лінії, та де розміщуватись відеореєстратор чи сервер на який буде записуватись відео. І лише після цього здійснювати подальші розрахунки.
вибір обладання залежить від конкретних і необхідних завдань які повинна виконувати система, тому радимо звернутися до нас за консультацією і ми допоможемо вам підібрати необхідне обладнання.

ні не законне, детальніше з інформацією ви можете ознайомитись в статті Приховане відеоспостереження.

Основні типи камер:

Кубічні камери з мікрофоном.
Камера з мікрофоном

Дозволяє бачити зображення та чути що говорять відвідувачі. Додатковий функціонал що надасть більше можливостей та контролю ситуації.

Купольні камери для відеоспостереження у Львові
Камера - купольна

Купольні камери – це основний тип камер що встановлюються саме в середині приміщення і завдяки своїй формі ідеально вписуються в будь- який інтер’єр.

Циліндричні камери для відеонагляду
Камера для вуличного встановлення

Даний тип камер витримує: дощ, сніг, буревій що забезпечить вам впевненість в системі відеонагляду.

Поворотні та роботизовані камери спостереження
Камера з поворотним механізмом. 360 градусів огляду

Поворотні камери – це ідеальний інструмент щоб контролювати динамічне переміщення людей на певній території. 

Купити камеру відеоспостереження Львів  – Наші спеціалісти підберуть саме ту камеру, яка буде найкраще підходити вашим потребам. Також продамо інші необхідні компоненти для повноцінної роботи вистеми відеонагляду.
Відеоспостереження Львів – Відеонагляд – Якісні камери

Інші наші послуги: