IP Відеокамера - Основні Характеристики

РОЗШИРЕННЯ

Розширення камери - це фактично, розмір картинки. Він вимірюється в пікселях.
Чим більше розширення, тим більше деталей ви зможете розглянути на відео.
На картинці нижче, наведено різні приклади розширень та розмір зображення.
Розширення відеокамери Відеоспостереження  ✓ Tadex - Львів ✓
Розширення в пікселях - це розмір самої картинки по горизонталі та вертикалі він може вказуватись наприклад у вигляді 1280 (H) × 960 (V) (або інший) або відразу загальна кількість пікселів на зображенні наприклад: 1 МП, 2 МП, 3 МП, 4 МП тощо.

РОЗМІР МАТРИЦІ

Матриці для відеокамер бувають різного фізичного розміру (вимірюються в дюймах): 1/2", 1/3", 1/4", 1/6" тощо. Чим більше фізичний розмір матриці, тим краща якість картинки.
Але й ціна камери зростає разом з розміром матриці.
При виборі об'єктива для камери необхідно виходити із завдань, які ви ставите перед системою відеоспостереження. Чітке визначення завдання буде визначати правильний вибір об'єктива, що в свою чергу дозволить побачити на моніторі саме те зображення, яке ви хочете отримати.

ФОКУСНА ВІДСТАНЬ ОБ'ЄКТИВА

Фокусна відстань об'єктива Відеокамери Відеоспостереження Розширення відеокамери Відеоспостереження  ✓ Tadex - Львів ✓
Фокусна відстань - це відстань від об'єктива до матриці відеокамери, на яку і фокусується зображення (вимірюється в міліметрах).
Тож від фокусної відстані, залежть наскільки далеко або як широко зможе показувати ваша камера.
Фокусна відстань об'єктива Відеокамери Відеоспостереження Фокусна відстань об'єктива Відеокамери Відеоспостереження Розширення відеокамери Відеоспостереження  ✓ Tadex - Львів ✓
Таким чином, при виборі об'єктива пам'ятайте, що:
Чим менше міліметрів фокусна відстань об'єктива (наприклад 2,8 мм), тим більшу площу огляду вона буде охоплювати. Такі ширококутні об'єктиви підходять для загального огляду наприклад на парковках або прибудинкової території.
Вибравши об'єктив з великою фокусною відстанню (наприклад 6 або 12 мм) – охоплення території буде менше. Такі об'єктиви використовують, де необхідно більш детальне зображення, наприклад в банках або в магазині над касою з охопленням лише грошово- розрахункових операцій.
Найпопулярнішим значенням фокусної відстані в відеокамері є величина в 4 мм, яка приблизно дорівнює куту огляду в 70° по горизонталі, і це наближене число до кута зору звичайного людського ока. Камери з таким об'єктивом, є універсальним рішенням для інсталяції системи відеоспостереження в типових приміщеннях.
Фокусна відстань об'єктива Відеокамери Відеоспостереження Фокусна відстань об'єктива Відеокамери Відеоспостереження Розширення відеокамери Відеоспостереження  ✓ Tadex - Львів ✓

ІНФРАЧЕРВОНА ПІДСВІТКА

Інфрачервона підсвітка - дозволяє проводити відео зйомку в нічний час.
При досягненні певного мінімуму освітлення відеокамера переходить в режим зйомки в інфрачервоний діапазон та включає Інфрачервоне-підсвічування.
Інфрачервона підсвітка в Камері Відеоспостереження  ✓ Tadex - Львів ✓

Ми в соціальних мережах:

Години роботи:

Понеділок - П'ятниця 09:00 - 18:00
Субота                                   10:00 - 14:00
Неділя                                     вихідний

Контакти:

Наш YouTube Канал:

Tadex - Львів