РОЗШИРЕННЯ

Розширення камери – це фактично, розмір картинки. Він вимірюється в пікселях.
Чим більше розширення, тим більше деталей ви зможете розглянути на відео.
На картинці нижче, наведено різні приклади розширень та розмір зображення.

Розширення в пікселях – це розмір самої картинки по горизонталі та вертикалі він може вказуватись наприклад у вигляді 1280 (H) × 960 (V) (або інший) або відразу загальна кількість пікселів на зображенні наприклад: 1 МП, 2 МП, 3 МП, 4 МП тощо.

РОЗМІР МАТРИЦІ
Матриці для відеокамер бувають різного фізичного розміру (вимірюються в дюймах): 1/2″, 1/3″, 1/4″, 1/6″ тощо. Чим більше фізичний розмір матриці, тим краща якість картинки.
Але й ціна камери зростає разом з розміром матриці.
При виборі об’єктива для камери необхідно виходити із завдань, які ви ставите перед системою відеоспостереження. Чітке визначення завдання буде визначати правильний вибір об’єктива, що в свою чергу дозволить побачити на моніторі саме те зображення, яке ви хочете отримати.
 
ФОКУСНА ВІДСТАНЬ ОБ’ЄКТИВА
Фокусна відстань – це відстань від об’єктива до матриці відеокамери, на яку і фокусується зображення (вимірюється в міліметрах).
Тож від фокусної відстані, залежть наскільки далеко або як широко зможе показувати ваша камера.
Таким чином, при виборі об’єктива пам’ятайте, що:
Чим менше міліметрів фокусна відстань об’єктива (наприклад 2,8 мм), тим більшу площу огляду вона буде охоплювати.Такі ширококутні об’єктиви підходять для загального огляду наприклад на парковках або прибудинкової території.
Вибравши об’єктив з великою фокусною відстанню (наприклад 6 або 12 мм) – охоплення території буде менше.Такі об’єктиви використовують, де необхідно більш детальне зображення, наприклад в банках або в магазині над касою з охопленням лише грошово- розрахункових операцій.
Найпопулярнішим значенням фокусної відстані в відеокамері є величина в 4 мм, яка приблизно дорівнює куту огляду в 70° по горизонталі, і це наближене число до кута зору звичайного людського ока.Камери з таким об’єктивом, є універсальним рішенням для інсталяції системи відеоспостереження в типових приміщеннях.
ІНФРАЧЕРВОНА ПІДСВІТКА
Інфрачервона підсвітка – дозволяє проводити відео зйомку в нічний час.
При досягненні певного мінімуму освітлення відеокамера переходить в режим зйомки в інфрачервоний діапазон та включає Інфрачервоне-підсвічування.