Е­лектрик Львів

 
Відповідально виконуємо свою роботу
Стараємось швидко виконати завдання
Адекватні ціни на електро матеріали

Монтаж або Ремонт електрики у місті Львів: квартира, будинок, офіс тощо.

Виконуємо електричні роботи у Львові та Львівській області: монтаж електричної проводки, розключення щитів, обслуговування електричних мереж.
Електрик Львів. Монтаж електричної проводки
Монтаж електричної проводки
Збираєм складні електричні щитки Львів
Збираємо складні електричні щитки
Ми виконуємо роботи починаючи з проектування електропроводки, проведимо монтажні робіти, а також виправимо усі наявні несправності з Електрикою.
Тільки кваліфікований електрик, може забезпечити якісну побудову електричної мережі та її надійну експлуатацію протягом багатьох років.

Наші відео на YouTube каналі:

Електричний щит для котеджу - Генератор + Стабілізатори

Обработка видео...

Встановлення електричного щитка

Обработка видео...

При виявленні будь-яких проблем з електричною мережею в квартирі, будинку тощо. найкраще викликати електрика.
При виїзді на виклик електрик завжди бере з собою всі необхідні для роботи інструменти та матеріали.
Завдяки цьому, більшість проблем з електрикою оперативно вирішується на місці. Якщо ж поломка складна і вимагає використання додаткових комплектуючих, майстри складають кошторис ремонту і погоджують його з вами.
Електрик Львів. Модернізація електричних щитків
Модернізація ввідних розподільних щитів
Аварійний виклик Електрика Львів
Пропало світло ? Ми відновимо - Електроенергію.
Часто послуги електрика намагаються замінити самостійною роботою. Але пам'ятайте, що пожежна безпека будівлі та комфорт вашого проживання в ній залежить більшою мірою від якості електромережі.
Ми працюємо для того, щоб у вас не було аварійних ситуації з електрикою і ви не ризикували своїм здоров'ям або майном. Зробіть замовлення та електрик, приїде до вас.
Ремонт електричнапроводки Львів Електрик
Ремонт проводки після короткого замикання
Проектування Електрика Львів
Виконаємо всю Електрику - під ключ !!!
Не варто відкладати необхідний ремонт електропроводки до наступного ремонту всієї квартири, адже ми пропонуємо вам послуги електрика та електромонтажні роботи у місті Львів, вартість яких не є великою.
Роботи, виконує кваліфікований спеціаліст - електрик Львів.
Телефонуйте та замовте: Виклик чи Послуги Електрика у Львові. Ми спеціалізуємся на електроустановках, здійснюємо повністю електромонтаж, оновлюємо існуючі електричні мережі, збираємо або модернізуємо електричні щитки.

Відео з нашого каналу:

Електромонтаж Львів - Будинок 110 м2

Обработка видео...

Ввімкнення освітлення з сенсорів руху.

Обработка видео...

Якщо в квартирі погасло або погане світло, без напруги побутова техніка і ви самостійно не можете виправити дану проблему тоді вам потрібен - електрик !!!
Телефонуйте до нас і наш електрик виїде до вас та зробить все, щоб відновити вам електроенергію у вашому домі чи компанії.

Продаємо:

Електрик Електричні роботи

Промисловий електромонтаж

Також ми надаємо електричні послуги, на об'єктах промислового призначення, а саме: фабрики, готелі, магазини тощо.
Електрик Львів
Монтуємо кабельні траси, протягуємо силові кабелі, підключаємо силові електричні щити, монтуємо контури зазнемлення, інсталяція аварійного освітлення тощо.
 
Електрик Львів - одна з найбільш потрібних спеціальностей. Наші квартири, будинки, офіси, підприємства - наповнені безліччю електроприладів. І в будь-який момент може статися збій в роботі електрики, а саме - не працює або іскрить розетка, згасло світло у всій квартирі. Замовляйте послугу: Професійний Електрик Львів. Монтаж / Ремонт Електропроводки.
Чи може ви придбали нову люстру, холодильник, пральну машину і вам їх необхідно їх підключити до електричної напруги ?
Щоб ваша електрична мережа працювала, належним чином і не приносила Вам неприємностей - потрібен фахівець.
Коли економія не економна ?
Електрика - велике благо, але, в той же час може призвести до великих проблем.
Досить часто заміна електропроводки своїми силами закінчується - замиканням! Потрібно дійсно багато знати, щоб виконати електричну роботу так, щоб гарантувати повну безпеку при експлуатації.
Кожен з нас розуміє що напруга та струм несуть в собі смертельну небезпеку і якісне виконання робіт має бути перш за все !!! Ми працюємо за прийнятими в Україні електричними правилами та стандартами безпеки.

Основні поради для безпечної електрики:

Електропроводка - загальна якість електричного монтажу в квартирі чи будинку полягає в хорошій цілісності проводів. Щоб зберегти наявне житло в безпеці, необхідно проводити регулярний огляд електропроводки.
Електричні вимикачі та розетки - ліцензований електрик повинен ретельно перевірити всі електричні вимикачі і розетки на території. Всі вони повинні бути в хорошому робочому стані. Наприклад, електричні розетки не повинні мати фізичних дефектів, повинні мати відповідну напругу і бути заземленими.
Автоматичний вимикач - застарілий чи який погано обслуговується автоматичний вимикач не здатний витримувати електричні вимоги сучасного життя, тому краще замовте виклик електрика та домовтесь про його оновлення, перш ніж він вийде з ладу.
Світлові прилади та комплектуючі - як і електричні вимикачі та розетки, всі освітлювальні прилади і компоненти також повинні бути ретельно перевірені. Всі стельові або настінні світильники повинні бути надійно встановлені. Всі лампочки повинні бути перевірені на предмет пошкоджень та належної потужності.

Електрик Львів, в соціальних мережах:

Години роботи:

Понеділок - П'ятниця 09:00 - 18:00
Субота                                   10:00 - 14:00
Неділя                                     вихідний

Контакти:

Наш YouTube Канал:

Tadex - Львів