Швидкий виїзд до замовника

Маємо необхідні матеріали та інструменти

Гарантія на виконані роботи

Побутова та Комерційна електрика

Електрична мережа повинна відповідна стандартам, щоб не становити небезпеку для мешканців, зокрема, якщо в квартирі є маленькі діти.  Наша місія: вирішити ваші проблеми з електрикою, встановити нове обладнання, перевірити наявну електричну схему та привести електричну мережу до відповідних стандартів, якщо це необхідно.

Наша команда може впоратися з будь-якими побутовими та комерційними надзвичайними ситуаціями. Ви можете розраховувати на нас, від заміни запобіжників до повної аварійної заміни електропроводки. Тільки кваліфікований електрик Львів, може забезпечити якісну побудову електричної мережі та її надійну експлуатацію протягом багатьох років.

Красивий електромонтаж
Красивий електромонтаж
Аварійні виїзд - Електрика Львів
Аварійні виїзд - Електрика
Електричний розподільний щит Львів.
Електричний розподільний щит Львів.
Електрик Львів. Професійно / Якісно. Послуги електрика у Львові.
 
При виявленні будь-яких проблем з електричною мережею в квартирі, будинку тощо. найкраще викликати електрика.
При виїзді на виклик наш електрик завжди бере з собою всі необхідні для роботи матеріали та інструменти.
Завдяки цьому, більшість проблем з електрикою оперативно вирішується на місці. Якщо поломка складна і вимагає використання додаткових комплектуючих, майстри складають кошторис ремонту і погоджують його з вами.

Наші відео на YouTube каналі: Електрик Львів – Tadex

Швидко доставляємо електроматеріали

Потреба в замовленні спеціалізованих деталей і матеріалів під час роботи зазвичай неминуча. Ми маємо угоди з великими оптовими продавцями електрики, щоб скоротити час виконання екстрених поставок. Наші електрики можуть робити замовлення та отримувати доставку матеріалів в найкотші терміни. Пріоритетом є також екстрені замовлення на спеціалізовані запчастини. Такий підхід до постачання матеріалів означає що замовлення буде виконано в найкоротші терміни.

Електротовари у Львові

Професійний Електрик Львів. Ціни на послуги електрика Львів: не варто відкладати необхідний ремонт електропроводки до наступного ремонту всієї квартири, адже ми пропонуємо вам послуги електрика та електромонтажні роботи у місті Львів, вартість яких не є великою.

Нами виконані роботи у місті Львів:

Електричні щити

Кожна будівля потребує електричного щита, виготовленого на замовлення. Встановлення та підключення електричного щита вимагає технічних знань. При необхідності ми можемо підготувати індивідуальну цінову пропозицію по складанню чи модернізації електричного щита. Після вашого схвалення наш електрик ретельно підключить нову або замінить наявний щит. Ви можете розраховувати на нас! Щоб дізнатися ціну, зателефонуйте за номером (098) 101-91-01.

Електрик Львів
Електрик Львів
Електрик Львів – одна з найбільш потрібних спеціальностей. Наші квартири, будинки, офіси, підприємства – наповнені безліччю електроприладів. І в будь-який момент може статися збій в роботі електрики, а саме – не працює або іскрить розетка, згасло світло у всій квартирі. Замовляйте послугу: Професійний Електрик Львів. Монтаж / Ремонт Електропроводки.
Чи може ви придбали нову люстру, холодильник, пральну машину і вам їх необхідно їх підключити до електричної напруги ?
Щоб ваша електрична мережа працювала, належним чином і не приносила Вам неприємностей – потрібен фахівець.
Коли економія не економна ?
Електрика – велике благо, але, в той же час може призвести до великих проблем.
Досить часто заміна електропроводки своїми силами закінчується – замиканням! Потрібно дійсно багато знати, щоб виконати електричну роботу так, щоб гарантувати повну безпеку при експлуатації.

Промисловий електромонтаж Львів:

Промисловий Електромонтаж Львів
Також ми надаємо електричні послуги, на об’єктах промислового призначення, а саме: фабрики, готелі, магазини тощо.
Електрик Львів
Монтуємо кабельні траси, протягуємо силові кабелі, підключаємо силові електричні щити, монтуємо контури зазнемлення, інсталяція аварійного освітлення тощо.

Кожен з нас розуміє що напруга та струм несуть в собі смертельну небезпеку і якісне виконання робіт має бути перш за все !!! Ми працюємо за прийнятими в Україні електричними правилами та стандартами безпеки.

Відео з нашого каналу:

Основні поради для безпечної електрики:

Електропроводка – загальна якість електричного монтажу в квартирі чи будинку полягає в хорошій цілісності проводів. Щоб зберегти наявне житло в безпеці, необхідно проводити регулярний огляд електропроводки. Або замовте виїзд електрика за кодом: Електрик Львів і наш фахівець надасть якісні поради по електробезпеці.

Електричні вимикачі та розетки – ліцензований електрик повинен ретельно перевірити всі електричні вимикачі і розетки на території. Всі вони повинні бути в хорошому робочому стані. Наприклад, електричні розетки не повинні мати фізичних дефектів, повинні мати відповідну напругу і бути заземленими.

Автоматичний вимикач – застарілий чи який погано обслуговується автоматичний вимикач не здатний витримувати електричні вимоги сучасного життя, тому краще замовте виклик електрика та домовтесь про його оновлення, перш ніж він вийде з ладу.

 

Світлові прилади та комплектуючі – як і електричні вимикачі та розетки, всі освітлювальні прилади і компоненти також повинні бути ретельно перевірені. Всі стельові або настінні світильники повинні бути надійно встановлені. Всі лампочки повинні бути перевірені на предмет пошкоджень та належної потужності.

Відповіді на популярні запитання:

  • Якщо ви відчуваєте, що ваша власна безпека під загрозою, не соромтеся викликати аварійного електрика. Принаймні, кваліфікований електрик повинен по телефону оцінити серйозність ситуації.
  • Наявність диму або запах гару поблизу електричних розеток, таких як пральна машина, посудомийна машина та будь-яка побутова техніка. Це добре є ознакою стрибка напруги, який в кінцевому підсумку може спричинити пожежу.
  • Оголені дроти або блискавки напруги. Ці проблеми слід вирішувати негайно, оскільки вони можуть бути дуже небезпечними, особливо якщо у вашому домі є маленькі діти

Вартість виклику аварійного електрика може сильно відрізнятися та залежить від кількох факторів:

  • Район, в якому ви живете. Наприклад, ціни у Львові, ймовірно, будуть вищими, ніж будь – де в області.
  • День, коли ви дзвонете. В будні дні, як правило, дешевше виклик електрика ніж у вихідні.
  • Час, коли ви дзвонете. Завжди дешевше з 9-ї до 5-ї години.

Вибір правильного електрика може бути дуже складним рішенням, особливо якщо ви зіткнулися зі стресовою ситуацією коли щось не працює чи складним електричним проектом. Якщо, як і більшість людей, ви шукаєте в Інтернеті електрика найкращий варіант, радимо переглянути рейтинги та коментарі електриків в Інтернеті.

Вам знадобиться лише кілька секунд, щоб зробити правильний вибір.

Компанія Tadex має відмінні рейтинги на всіх веб-сайтах, на яких вказані послуги електрика у Львові.

Також можете переглянути наше портфоліо, за адресою: https://tadex.com.ua/vykonani-roboty/

Маємо досвід виконання електричних робіт 10-ть років.

Будемо раді реалізувати ваші електричні роботи у мість Львів.

Кожен електрик повинен мати принаймні допуск до електричних робіт.

Більшість електриків перераховують свою кваліфікацію на своєму веб-сайті, тому обов’язково перевірте це.

Інші наші послуги: