Модуль оптичний 3K SFP-1SM-1550NM-3SC

435.00 грн.

Швидкість передачі даних

1,25 Гбіт/с

Виробник

FoxGate

Категорія:

Опис

За допомогою модуля 3K SFP-1SM-1550nm-3SC створюються з’єднання за технологією WDM. Цей модуль передбачає роботу з одномодовим кабелем і розрахований на транспорт даних до 3 км. Описуваний модуль обладнаний 1 оптичним портом і роз’ємом SC, допускається «швидка» заміна і установка.

Виробник FoxGate
Швидкість передачі даних 1,25 Гб/с
Довжина хвилі, нм 1550
Тип конектора SC
Напруга живлення 3,3B
Робоча дистанція 3км
Країна виробник Китай

Увага ! Характеристики Модуль оптичний 3K SFP-1SM-1550NM-3SC та комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару безпосередньо на сайті обраного магазину перед придбанням (замовленням).

Додаткова інформація

Швидкість передачі даних

1,25 Гбіт/с

Виробник

FoxGate

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Модуль оптичний 3K SFP-1SM-1550NM-3SC”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Модуль оптичний 3K SFP-1SM-1550NM-3SC”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.