Електромонтажні роботи Львів

 
Якісно реалізуємо необхідну роботу
Проектуємо електричні мережі побутові та промислові
Адекватно оцінюємо роботу та матеріали
Електромонтажні роботи:
 

Квартири

Виробництво

Малий бізнес

Бізнес-центри

Будівництво

Торгові центри

Приватні будинки

Періодично доводиться стикатися з фахівцями "на всі руки" які вирішують будь-які потреби за ваші гроші. А коли задаєш конкретні питання щодо запланованої ними чи виконаної роботи по електриці то переконуєшся що багато хто, не володіє базовими знаннями в сфері - електрики.

Будьте обережні з електричною напругою та вибирайте саме для вас оптимальне обладнання та виконання робіт.
А кваліфіковані Електрики від нашої компанії виконають для вас, Електромонтажні роботи у місті Львів будь-якої складності та маштабу.

Електромонтажні роботи: квартира - будинок.

Приступаючи до монтажу електропроводки необхідно переконається в можливості Вашої електромережі витримати всі заплановані навантаження. В ідеалі краще зробити проект електропостачання, але це коштує трохи дорого. Однозначно узгоджений проект потрібен тільки при капітальному ремонті та введенні в експлуатацію об'єктів, що будуються. В інших випадках на цій позиції люди вважають за краще економити, і електромонтажні роботи виконуються за технічним завданням.
 
Гортаючи цю сторінку ви можете побачити відеоролики з нашого YouTube каналу, їх переглянувши переконаєтесь в нашій кваліфікації і в тому що робота буде виконана якісно та без стресів для вас. У відеороликах показано здійснення нових електромонтажних робіт: прокладання кабелів, встановлення електричних щитків так і ремонтні роботи в існуючих електричних мережах.
Електромонтаж Львів - Будинок 110 м2

Обработка видео...

 • Професійно виконаємо монтаж електропроводки з гарантією в найкоротші терміни.
 • Великий досвід Електриків дозволяє виконувати Електромонтажні роботи будь-якої складності.
 • Гарантія на усі виконані Електричні роботи - 12 місяців.
 • Використовуємо лише надійні та якісні комплектуючі та обладнання.
 • Компанія «Tadex» - це гарантія оперативної реалізації робіт, естетика і надійна експлуатація будь-яких електромереж.
 
Промисловий Електромонтаж :
Промислові об'єкти такі як: торгові центри, офісні або бізнес центри, фабрики, готелі відрізняються своєю специфікою в проектуванні та побудові електричних мереж через те що в них використовується велика кількість:
Електромонтаж - Електромнтажні роботи Львів, Якісно, Швидко з Гарантією.
 • Електричних кабелів, які протянуються по: лотках, кабелеростах.
 • Щити електричні, щоразу з специфічною компоновкою від малих до дуже великих.
 • Встановлення систем, аварійного освітлення.
 • Системи Автоматичного ввімкнення резерву (АВР).
 • Автоматичні вимикачі, спеціально підбираються по Вольт-Амперних характеристиках під конкретне кінцеве навантаження конкретної лінії.
 • Встановлення таких пристроїв як: контактори - пускачі, реле напруги - відсікачі, пристрої громозахисту, індикатори напруги та контролю фаз тощо.
 • Контури заземлення по електрощитових, робочих поверхнях з металу.
 • Встановлення та Підключення 3-ри фазного обладнання.
Виконаємо електричні роботи:
Наші переваги:

 • Виїзд інженера на об'єкт в зручний для Вас час.
 • Індивідуально підбираємо рішення з урахуванням всіх побажань та бюджету.
 • Розробимо проект електропостачання, складемо точний кошторис.
 • Повний цикл робіт, від вимірів до монтажу виконують професіонали.
 • Гарантія від компанії ”Tadex” на всі види робіт.
Електромонтаж Львів, якісні Електромнтажні роботи Львів
Продаємо електротовари:
Наша компанія також здійснює роботи :
 • Встановлення та Підключення пристроїв автоматичного ввімкнення резерву, що дозволить при відсутності електроенергії в основній лінії електропередач переключитись на резервне джерело живлення - генератор. Переключення можливо здійснювати як в автоматичному режимі так і ручному режимі при потребі.
 • Інсталяція Аварійного освітлення - даний тип освітлення необхідний в тому випадку коли освітленя повинне увімкнутись відразу при відсутності напруги в основній лінії. В цьому випадку використовуються спеціальні світильники що підключаються до акумуляторних батарей та здатні забезпечити освітленням до моменту ввімкнення генератора або появи основної електричної напруги.
 • Побудова контуру заземлення та Громовідведення. Контур заземлення - це обов'язковий сигмент в електромережі тому що при виникненні короткого замикання в електромережі імпульс струму гаситься грунтом і дозволяє захистити користуванів від траум. Блискавкозахист - це теж обов'язковий сигмент в електромережі який вже спрямований захищати він "сюрпризів" з неба, а саме блискавок. Величезний імпульс струму при ударі в блискавкоприймач переходить в грунт і не завдає шкоди вашому будинку, електромережі чи дорогрій електроніці.
Допоможемо вам з:
 • Терміновий виклик Електрика.
 • Профілактичні роботи електричної мережі.
 • Пошук пошкоджень електропроводки, кабелю.
 • Сформуємо вартість електричних робіт та матеріалів.
 • Після гарантійне обслуговування.
Електрична проводка Електромонтаж Львів
Грунтуючись на професійному підході та досвіді, наша компанія гарантує виконання всіх послуг у галузі на найвищому рівні по наведеній схемі :

Звернення клієнта.

Погодження Вартості робіт.

Робимо роботу.

Здача - виконаних робіт.

 
Краще довіритись фахівцям в своїй сфері діяльності які стикаються з електричною напругою кожного дня і знають на що звернути увагу в першу чергу, ніж вам самим випробовувати долю.
Відео з нашого каналу:
Стабілізатори Напруги та Електричний щиток. Електрик Львів

Обработка видео...

Електричний Щиток 1 (одно) кімнатна квартира. Львів

Обработка видео...

Виконуємо: Електромонтажні роботи Львів та Львіська область.
 
Вводячи запит Електромонтаж Львів чи Електромонтажні роботи Львів – пошукова система радить багато майстрів і досить важко вибрати хорошого майстра.
Оглянувши наш YouTube канал, профіль в Instagram, чи сторінку в Facebook ви можете переконатись в кваліфікації наших майстрів і бути певними в якості виконаних робіт.
Ми виконуємо всі види електромонтажних робіт в будинках, квартирах, котеджах, новобудовах та офісах: встановлення електричного щитка, встановення світильників, розеток, пзв, монтаж електричної проводки, монтаж контуру заземлення, встановлення стабілізатора напруги тощо.
Наша компанія встановлює, адекватні ціни на Електромонтажні роботи Львів. Виконаємо Якісно та Надійно.
Якщо ви цінуєте якість, безпеку і при цьому прагнете раціонально витрачати кошти, звертайтеся в «Tadex» і замовте послугу - Електромонтаж Львів. Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і хочемо, щоб ви були задоволені отриманим результатом.
 
 • Потрібно якісно виконати роботи ? Звертайтесь до нас :)
 • Потрібен проект електропостачання ? Це не проблема, розробимо і виконаємо необхідний Вам проект.
 • Потрібно підібрати обладнання по хорошій, низькій ціні ? У нас великий вибір обладнання від всесвітньо відомих брендів.
 • Потрібна експертиза електричного проекту ? Ми проведемо незалежну якісну експертну експертизу.
 • Гарантія - на виконані роботи !
Відповіді на популярні запитання:

 • Чи потрібно встановлювати ПЗВ (пристрій захистного відімкнення) для захисту електропроводки - Основна мета встановлення даного пристрою - це захист людини від можливого ураження електричним струмом в разі його витоку, викликаного пошкодженням ізоляції електропровідника. Встановлення ПЗВ в сучасних електромережах, є обов'язковим елементом що дозволить захистити вас від ураження електричним струмом.

 • Яка вартість монтажу точки електропроводки - Простим методом щоб розрахувати вартість на електромонтажні роботи є: кількість точок множимо на 130 грн. і отримуємо приблизну вартість електромонтажних робіт (приблизно!). Точки - це всі розетки, вимикачі, телевізійні розетки, люстри, світильники, бра, розподільні коробки (як правило мінімум 1 коробка на одне приміщення) та інші стаціонарні електроприлади. Для визначення точної вартості робіт необхідно викликати електрика для точнішої оцінки робіт.

Електромонтаж - Електромонтажні роботи Львів в соціальних мережах:

Години роботи:

Понеділок - П'ятниця 09:00 - 18:00
Субота                                   10:00 - 14:00
Неділя                                     вихідний

Контакти:

Наш YouTube Канал:

Tadex - Львів